Zalety
Zalety
Rozwiazania
Rozwiazania
Program Aktywna Szkoła

Aktualności Aktualności

«Powrót

Na nowy rok szkolny - nowe programy, nowe możliwości

Oprogramowanie Rekte.pl jest najszybciej rozwijanym oprogramowaniem oświatowym w Polsce. W roku szkolnym 2009/2010 wcieliliśmy w życie wiele pomysłów naszych Klientów. W związku ze znacznym rozbudowaniem aplikacji Estimo Rekte.pl podjęliśmy decyzję o uporządkowaniu funkcjonalności aplikacji i wyodrębnieniu poszczególnych modułów jako osobnych programów. Zmiany te skutkują likwidacją marki Estimo i wprowadzeniem do oferty następujących programów:

  • Dziennik Rekte.pl ? dawniej Estimo Rekte.pl moduł ?Dziennik?,
  • Sekretariat Rekte.pl ? dawniej Estimo Rekte.pl moduł ?Sekretariat?,
  • Organizacja Rekte.pl ? dawniej Estimo Rekte.pl moduł ?Organizacja?
  • Świadectwa Rekte.pl ? nowy, jedyny w swoim rodzaju program do wydruku świadectw. Dzięki pełnej integracji z Dziennikiem Rekte.pl, wydruk świadectw wymaga zaledwie kilku kliknięć. Świadectwa Rekte.pl obsługują druk na giloszach.

Tak jak do tej pory, wszystkie nasze rozwiązania są zawsze aktualne i zawsze zgodne z najnowszymi przepisami. Wszystkie nasze aplikacje są w pełni zintegrowane co oznacza, że pracują równolegle na tym samym zestawie danych i niepotrzebne jest ich ręczne eksportowanie i importowanie. Do obsługi naszych aplikacji wystarcza jedynie przeglądarka internetowa, niezależnie od używanego systemu operacyjnego.

Wszystkie osoby zainteresowane zmianami i nową ofertą Rekte.pl zapraszamy do kontaktu!

Poprzedni

Trwa ładowanie...