Zalety
Zalety
Rozwiazania
Rozwiazania
Program Aktywna Szkoła

Aktualności Aktualności

Udostępniamy nowe Estimo 2.6

Udostępniamy wszystkim naszym Użytkownikom nową wersję Estimo. W wersji 2.6 wprowadziliśmy możliwość przeprowadzenia klasyfikacji końcowej wybranych zajęć oraz zmodernizowaliśmy moduł Sekretariat, tak aby gromadzenie danych o uczniach było jeszcze szybsze i wygodniejsze.

Kolejne nowości jeszcze w czerwcu. Zapraszamy do korzystania z nowych funkcji!

Estimo obecne w ponad 300 szkołach

Bardzo nam miło poinformować, że Estimo obecne jest już w ponad 300 szkołach w całej Polsce! Dodatkowo, około 150 szkół obecnie testuje nasze rozwiązanie.

Dziękujemy bardzo wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom za okazane zaufanie.

Nowe raporty. Szybkie jak nigdy.

Udostępniamy najnowszą wersję Estimo 2.5, w której oddajemy naszym Użytkownikom nowy system raportowania oraz zlecania dokumentów. Tworzenie raportów o uczniach nigdy nie było tak proste i szybkie. Nowe raporty pozwalają również na dowolną konfigurację ich wyglądu oraz zawartości. Dodatkowo, dzięki innowacyjnemu systemowi zlecania dokumentów, można korzystać z Estimo w trakcie tworzenia raportu, a program poinformuje, kiedy raport będzie gotowy do pobrania. Wyjątkowa konstrukcja tego systemu zapewnia, że raporty są wykonywane szybko, a przede wszystkim w gorących okresach wyeliminowane jest ryzyko przeciążenia systemu, występujące w innych produktach.

Wyświetlanie 4 - 6 z 6 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 2

Trwa ładowanie...