Zalety
Zalety
Rozwiazania
Rozwiazania
Program Aktywna Szkoła

Aktualności Aktualności

Nowoczesne technologie w szkole - II edycja

Zapraszamy do udziału  w kolejnym cyklu konferencji - Nowoczesne technologie w szkole. W trakcie konferencji, jej uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi urządzeniami i innowacyjnym oprogramowaniem, które w atrakcyjny sposób uzupełniają proces dydaktyczny w szkole.

Szczególnie zapraszamy na wspólną prezentację Rekte.pl i Microsoft, w trakcie której przedstawimy oprogramowanie do wsparcia zarządzania oświatą i możliwości jego integracji z rozwiązaniami Microsoft.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Miasta biorące udział w cyklu:
Wrocław (15.04), Gorzów Wielkopolski (18.04), Zielona Góra (19.04), Poznań (20.04), Trójmiasto (27.04), Mława (28.04), Rzeszów (16.05), Kraków (17.05), Kielce (18.05), Radom (19.05).

Szczegółowe informacje: www.dyrektorszkoly.pl/technologiewregionie/

Nowoczesne technologie w szkole - zaproszenie na konferencję

Zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji ?Nowoczesne technologie w szkole? w ramach cyklu konferencji ?Technologie w regionach?. W trakcie sesji wykładów będzie można zapoznać się m.in. z technologiami wykorzystywanymi w dydaktyce szkolnej oraz dowiedzieć się więcej o komputerowym wspomaganiu organizacji szkoły. Dodatkowo uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z różnymi możliwościami finansowania unowocześnienia swoich placówek.

Cykl konferencji odbędzie się w: Częstochowie (20.10), Bielsku-Białej (21.10), Nowym Targu (22.10), Lesznie (25.10), Bydgoszczy (28.10), Włocławku (29.10), Lublinie (3.11), Szczecinie (5.11), Olsztynie (8.11) i Siedlcach (9.11).

Pełny program konferencji dostępny jest na stronie: www.dyrektorszkoly.pl/technologiewregionie

Organizatorzy akcji: Miesięcznik ?Dyrektor Szkoły? oraz Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska.

Na nowy rok szkolny - nowe programy, nowe możliwości

Oprogramowanie Rekte.pl jest najszybciej rozwijanym oprogramowaniem oświatowym w Polsce. W roku szkolnym 2009/2010 wcieliliśmy w życie wiele pomysłów naszych Klientów. W związku ze znacznym rozbudowaniem aplikacji Estimo Rekte.pl podjęliśmy decyzję o uporządkowaniu funkcjonalności aplikacji i wyodrębnieniu poszczególnych modułów jako osobnych programów. Zmiany te skutkują likwidacją marki Estimo i wprowadzeniem do oferty następujących programów:

  • Dziennik Rekte.pl ? dawniej Estimo Rekte.pl moduł ?Dziennik?,
  • Sekretariat Rekte.pl ? dawniej Estimo Rekte.pl moduł ?Sekretariat?,
  • Organizacja Rekte.pl ? dawniej Estimo Rekte.pl moduł ?Organizacja?
  • Świadectwa Rekte.pl ? nowy, jedyny w swoim rodzaju program do wydruku świadectw. Dzięki pełnej integracji z Dziennikiem Rekte.pl, wydruk świadectw wymaga zaledwie kilku kliknięć. Świadectwa Rekte.pl obsługują druk na giloszach.

Tak jak do tej pory, wszystkie nasze rozwiązania są zawsze aktualne i zawsze zgodne z najnowszymi przepisami. Wszystkie nasze aplikacje są w pełni zintegrowane co oznacza, że pracują równolegle na tym samym zestawie danych i niepotrzebne jest ich ręczne eksportowanie i importowanie. Do obsługi naszych aplikacji wystarcza jedynie przeglądarka internetowa, niezależnie od używanego systemu operacyjnego.

Wszystkie osoby zainteresowane zmianami i nową ofertą Rekte.pl zapraszamy do kontaktu!

Wyświetlanie 1 - 3 z 6 rezultatów.
Pozycji na stronę 3
z 2

Trwa ładowanie...